El Rey Moro Hotel Boutique
***
Reinoso, 8, Seville, Spain, 41004
Online rezervace. Ceny od EUR109.
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
Ceny od EUR109
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od EUR 109
El Rey Moro Hotel Boutique is a 3-star hotel located in a captivating district of Seville, in the authentic and picturesque Barrio de Santa Cruz. This delightful hotel is a beautifully converted, 16th century manor house.

Barrio de Santa Cruz is an enchanting area of the city enjoying its cobbled, narrow streets charmed with plazas, orange tree-lines and is centrally positioned within easy walking distance to many of the areas main attractions, such as the Alcazar and the cathedral.

El Rey Moro Hotel Boutique boasts a lovely traditional patio-courtyard of which many of the guestrooms look out towards and where guests can relax and enjoy the serene ambience. There is also a well-liked restaurant serving traditional Mediterranean and Andalusian cuisine.

Hodnocení hostů

Sorry, only reviews in English for this hotel. Click here to view >>
Zde můžete napsat vlastní hodnocení >>

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v El Rey Moro Hotel Boutique je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Celkové hodnocení: 9.5
(z 10) Na základě 2 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

  Letiště
  • Seville, Spain (SVQ-San Pablo) - 5.59 mi
  • Jerez de La Frontera, Spain (XRY) - 44.05 mi
  Muzea
  • Contemporary Art Museum - 818 f
  • Museo del Baile Flamenco - 0.28 mi
  • Navy museum Sevilla - 0.45 mi
  • Real Maestranza Museum - 0.48 mi
  • Arqueological Museum Sevilla - 0.53 mi
  • Museo Palacio de la Condesa de Lebrija - 0.53 mi
  • Museo Militar Regional - 0.59 mi